V noci probíhala řádná příprava trati (pršelo), ráno v průběhu registrace závodníků přestalo a začalo být i hezky. Příjemně teplo, sluníčko za mraky, aby neoslepovalo. Trať tedy byla krásně bahnitá a zvláště kopeček na začátku díky tomu velmi záživný. Díky všem, kteří se nočního deště nezalekli a dorazili. Letos jsme navíc mimořádně zařadili novou kategorie - Maratonské adepty.
Díky všem a příští rok (5. 11. 2016) se na vás opět těším.
HumpaAtletičtí adepti - 1000m
Maratonští adepti - 4500m
Žákyně mladší- 1000m
Žáci mladší - 1000m
Žákyně starší - 1750m
Žáci starší - 1750m
Dorostenky mladší - 2750m
Dorostenci mladší - 2750m
Dorostenky starší - 3500m
Dorostenci starší - 3500m
Ženy - 4500m
Muži - 5250m
Veteránky - 4500m
Veteráni - 5250m
Atletičtí adepti | |||
Babeta Sluková Nikol Humpolcová Ondřej Vávra Tomáš Řehák Agátka Dvořáková Adam Hradecký David Machač Rozálie Dvořáková Kryštof Humpolec Tereza Jíňová Martin Řehák Jonáš Klečka |
Mníšek SK Zlíchov SK Zlíchov SK Zlíchov SK Zlíchov DGP SK Zlíchov SK Zlíchov SK Zlíchov SK Zlíchov SK Zlíchov |
2011 2011 2011 2011 2012 2012 2011 2013 2013 2013 2013 2013 |
0:08:05 0:10:47 0:11:04 0:11:35 0:12:15 0:12:40 0:13:44 0:19:08 0:20:24 0:21:31 0:23:46 0:24:24 |
Dorostenci mladší | |||
Oja Hanák Patrik Podraský Dan Sedláček Stanislav Vaštecký Vašek Rác Viktor Wallisch Milan Bubák Marek Dobruský Jan Tešovič Sofian Hamidouche Matěj Dočkal Antonín Švach Jakub Kyncl Matěj Novák Tomáš Zobal Roman Kaňa Václav Maleček Tomáš Bohata Matyáš Daniel Havránek Lukáš Tesař Tom Kavtičnik Max Ramdan Nikola Hrábek Miki Polívka Slávek Fučík Matěj Lůžek David Lovíšek Vít Smítka Rudolf Dvořák Ondřej Pokoj |
DGP Sparta Sokol Pražský VK Blesk KVS VK Blesk Sokol Pražský Sokol Pražský Sparta VK Slavia Sokol Pražský VK Slavia VK Blesk VK Smíchov VK Slavia VK Blesk VK Smíchov VK Slavia VK Slavia VK Slavia VK Slavia VK Slavia Sparta DGP VK Slavia VK Slavia Sokol Pražský VK Slavia VK Slavia Sokol Pražský |
2003 2002 2001 2002 2001 2001 2002 2003 2003 2001 2003 2002 2001 2003 2001 2001 2003 2003 2003 2001 2001 2003 2003 2001 2002 2002 2002 2003 2001 2002 |
0:13:15 0:13:37 0:13:52 0:14:11 0:14:36 0:14:37 0:14:41 0:14:57 0:15:04 0:15:09 0:15:11 0:15:13 0:15:39 0:15:59 0:16:24 0:16:31 0:16:47 0:16:49 0:16:53 0:16:55 0:16:57 0:17:15 0:17:29 0:17:40 0:18:00 0:19:16 0:19:52 0:20:02 0:20:51 0:21:59 |
Dorostenci starší | |||
Matěj Martinec Štěpán Záruba Jan Blažíček Filip Zima Jiří Nepraš Vojtěch Chaloupka Vojtěch Kovařík |
KVS KVS Sokol Pražský VK Slavia VK Smíchov VK Smíchov VK Smíchov |
1998 1999 1999 1999 2000 2000 2000 |
0:15:35 0:16:53 0:17:03 0:17:19 0:17:52 0:18:20 0:20:06 |
Dorostenky mladší | |||
Anežka Zadražilová Aneta Křibská Jolana Sýkorová Agáta Janíková Lucie Bloudková Klára Henebergová Lucie Šámalová Andrea Lahnerová |
Sparta VK Slavia VK Slavia VK Slavia DGP VK Slavia VK Slavia Sparta |
2003 2001 2003 2003 2003 2003 2002 2003 |
0:15:56 0:16:15 0:16:27 0:17:09 0:17:18 0:17:50 0:19:32 0:20:53 |
Dorostenky starší | |||
Markéta Prýmková Kamila Kupková Viktorie Telská Eliška Podrazilová Gabriela Hartmanová Nikola Kropáčová Adéla Hejdová Barbora Podrazilová Natálie Krudská Veronika Skružná |
VK Blesk VK Blesk Sparta VK Blesk VK Blesk VK Blesk VK Blesk VK Blesk VK Blesk VK Blesk |
2000 2000 1999 2000 2000 2000 2000 2000 2000 2000 |
0:20:38 0:21:18 0:21:22 0:23:10 0:24:49 0:25:01 0:25:52 0:27:30 0:27:30 0:27:31 |
Maratonští adepti | |||
Jack Wady Tomáš Wady |
|
2008 2010 |
0:42:09 0:42:09 |
Muži | |||
Tomáš Mach Josef Rendl Jan Frolík Tomáš Pavlík Lukáš Jíra Tomáš Martínek Patrik Hrotek Michal Pfoff Dušan Erbs Jiří Mládek Jan Beránek Karban Martin Ňůmen Matouš Pavlík Ondřej Bartoněk Jan Škába Jan Klauda Aleš Kotrč Čaj Lukáš Hájek Matěj Selucký Zdeněk Rogalewicz Vojtěch Labuť Jan Jirotka Kees van den Munckhof Bartosz Borowiec Stoupík Matyáš Moudrý David Strnad |
Ztělesněné zlo TJ Packa Praha VK Smíchov USK Praha VK Smíchov Dohory.cz SK Sport Zbraslav HC Pardubice DGP VK Smíchov DGP DGP As-vellas-non-paramos Spartak Modřany Slavia Praha SK Sport Zbraslav DGP KVS Praha VK Blesk Sobín SK Sport Zbraslav Liga proti vaginální mykóze DHL running club Prorun DGP SK Sport Zbraslav SK Sport Zbraslav |
1992 1976 1985 1987 1986 1982 1991 1989 1979 1988 1995 1977 1996 1988 1991 1997 1997 1997 1977 1995 1996 1986 1997 1977 1980 1983 1976 1997 1997 |
0:21:52 0:22:56 0:23:14 0:23:26 0:23:30 0:23:38 0:23:39 0:23:57 0:24:29 0:24:44 0:25:20 0:25:22 0:25:51 0:25:52 0:25:58 0:25:59 0:26:16 0:26:24 0:26:29 0:26:33 0:29:26 0:29:26 0:31:07 0:32:51 0:33:14 0:33:38 0:35:13 0:38:51 0:39:37 |
Veteráni | |||
Antonín Rektor Jiří Stráněl Tonda Mráz Omo Polívka Stára Vladimír Burda Pánek Mára Bulandr Sergej Pautob Jiří Hudec Jan Pěkný Jaroslav Ňůmen Justin Wady |
Modřany Rover DGP DGP DGP Bohemians veslování DGP DGP SK Rover Liga 100 DGP |
1975 1972 1972 1970 1970 1952 1957 1962 1969 1973 1952 1962 1975 |
0:22:44 0:25:14 0:25:37 0:27:25 0:27:34 0:28:28 0:29:44 0:30:33 0:30:52 0:30:58 0:31:46 0:34:16 0:42:09 |
Veteránky | |||
Romana Wallischová Renata Kratinová Blanka Pekárková |
VK Blesk DGP Báječné ženy běhu |
1970 1956 1972 |
0:29:52 0:31:55 0:34:55 |
Žáci mladší | |||
Nikita Paultov Adam Lovíšek Vojta Suchý Tomáš Kolanda Šimon Škoch |
SK Rover Sokol Pražský SK Zlíchov DGP SK Zlíchov |
2008 2007 2010 2010 2010 |
0:06:37 0:06:58 0:09:03 0:09:27 0:11:32 |
Žáci starší | |||
Zbyněk Vávra Konstantin Andrejev Mikoláš Tajbl Vojta Gubien Marek Gubien Alexandr Pattyn Vojta Trojan Lukáš Syrovátka Tomáš Rosenbau |
VK Smíchov ČVK Praha ČVK Praha VK Slavia VK Slavia ČVK Praha ČVK Praha |
2005 2004 2004 2006 2004 2005 2005 2005 2005 |
0:09:49 0:10:17 0:10:36 0:10:45 0:10:59 0:11:33 0:12:16 0:12:40 0:17:51 |
Žákyně mladší | |||
Marie Malečková Veronika Bloudková Ema Mrázová Klotylda Sluková |
VK Smíchov DGP DGP Mníšek |
2007 2007 2009 2009 |
0:05:53 0:05:55 0:07:12 0:07:59 |
Žákyně starší | |||
Hedvika Malečková Julie Mrázová Valerie Piskáčková Anna Štěpánová Ema Kopčilová |
VK Smíchov Spartak Praha 4 VK Smíchov ČVK Praha ČVK Praha |
2005 2006 2004 2004 2006 |
0:10:48 0:11:09 0:11:41 0:12:51 0:13:17 |
Ženy | |||
Káča Machačová Martina Součková Markéta Polívková Sára Schwarzenbachová Macecha Bloudková Kateřina Kučerová Klára Voženílková Nikol Richterová Hana Říhová Radka Blažíčková |
DGP VK Slavia DGP Sparta DGP VK Blesk Dukla Praha DGP Mníšek Sokol Pražský |
1980 1982 1978 1997 1976 1993 1996 1987 1976 1997 |
0:22:53 0:23:12 0:24:56 0:25:33 0:26:11 0:26:13 0:26:19 0:26:26 0:26:52 0:33:27 |