17. - 18. 6. 2006 Blanice

It's our beautiful Blanice

Tož co dodat.. Nevím jak ostatní, ale já jsem se na ní těšil jako malý kluk…

I tato akce začala jako všechny ostatní, a sice tak, že pár lidí zůstávalo v loděnici už v pátek, popíjelo, konverzovalo apod. Po pár pivech jsme šli všichni na kutě, většina z nás ven.. Řeči, že určitě nebude pršet nebyly tak docela pravdivé a tak jsme se asi v jednu ráno stěhovali zpět pod střechu útulné loděnice…:-)

Ráno nás v nekřesťanskou hodinu vzbudil budík (mimochodem ještě to párkrát udělá tak jsem asi bez telefonu…:-)) a my se jali balit věci a navazovat loďky… Vše probíhalo celkem podle plánu, jen Kristýna nezklamala a přišla standartně o pár minutek později…:-) Lehce po osmé jsme vyjeli a doufali, že dojedeme v pořádku i s vlekem… Cestou se žádné technické potíže neobjevily, ale poněkud selhal lidský faktor a skupinka navigátorů nás vedla přes takové cesty, že by i pro krávu byly malý a výsledný čas na nich strávený byl něco kolem čtyř hodin.. Na místo jsme dojeli asi 10 minut před ukončením registrace, ale stihlo se to všechno…:-) Pak už jsme se jen převlékli a šup na start..

Tradiční "blanickou skočku" tentokrát absolvoval jen Ríša, ostatní už dostali rozum (a pěkně si nabili..). Vody pouštěli o poznání méně než minulý rok, ale i tak to bylo velice příjemné svezení.. Zajíc trápil s náklonama, nájezdama a výjezdama z vracáků Kristýnu, Ája zase mojí drahou polovičku.. Ještě, že já už to umim…:-) Po cca dvou hodinách jsme dojeli do cíle ve Strunkovicích, za odměnu vyfasovali čaj (ty šťastnější i pivko) a klobásku. Převlečení do suchého a navázání lodí bylo dílem okamžiku. Družina pod vedením Áji se rozhodla jít do kempu pěšky a skoro bych řekl, že toho možná litovali.. Ale to se jich zeptejte sami…:-)

Pro zbytek těch co se rozhodli jet dále jsme se stavili v Bavorově, rychle navázali zbytek lodí a už jsme si to valili do kempu v Žíchovci.. Bohužel jsme přijeli přesně ve chvíli kdy končila soutěž v "eskymoobratech" takže jsme je zase všechny nemohli porazit, ale co se dá dělat..snad za rok. Po vyhlášení tomboly při které se štěstí zase smálo trochu jiným směrem jsme se oddali už jen a pouze "vodním" radovánkám ve formě nealko (méně) a alko (více) nápojů, kytaře, zpěvu a podobným super věcem… Kdy se šlo spát to nikdo neví, co se pilo nikdo neví..no prostě jako vždy…:-)

Druhý den po vcelku rozumném vstávání jsme se pěkně nasnídali, zabalili stany, spacáky + jednu ponožku a jeli opět do Husince na druhou část našeho výletu..:) Vody bylo o malilinkato méně, ale ani to neodradilo Ríšu od další "blanické skočky", tentokrát s rozjezdem… Jak to dopadlo si asi každý dokáže představit… Stejně jako loni u mě… Auuuuuuuuuuuu!!!!

Na řece opět nastalo horečné trénování, cvakání a všechno co k tomuto sportu patří… Po dojezdu jsme opět dali malou sváču, zmrzlinu a pak už následovalo to co v sobotu.. Jen s tim rozdílem, že se nejelo do Žíchovce, ale domů..:( Cesta proběhla jako vždy (kecání, ale spíš spánek), jen s tím rozdílem, že nám nic nebouchlo ani neupadlo..:)

Co dodat.. Zase jeden z památných víkendů na fajn řece s partou fajn lidí…

Tak zdar na Hameráku (nebo co já vim co se jede po prázdninách…)

Kuba + Danýsek
Ríša si skáče

Rozjezd v prvních brankách

Někdo se nám koupe

Sexy nožky

Zajíc a pivo (asi ho někomu drží)

Jízek

Trénink ve vlnce

Blbneme všichni

To to teče
Copyright SK Zlíchov Praha 2003-2010, email: info@skzlichov.cz