Uff, další ročník za námi. Letos se neopakoval loňský trend - tedy velký skok v počtu závodníků, ale bylo nás naopak o trochu méně - celkem 123 závodníků, alespoň se to číslo bude dobře pamatovat.
Koláče byly letos bez problémů, akorát to počasí neslibovali moc hezké. Nakonec se ale povedlo i to - v průběhu závodu sice jemně sněžilo, ale nebylo to nic hrozného. Jemný deštík při začátku vyhlašování výsledků šel také vydržet a všichni vypadali hrozně spokojeně. Nikdo nebyl překvapen svým výsledkem, nikdo neprotestoval. Nejvíc překvapená tak byla asi Marcela, která byla vyhodnocená jako nejlepší pořadatelka, který dnes slaví 27. let - před námi se prostě nic neutají.
Další fotografie - album.olympus.cz
HumpaDiskvalifikovaní závodníci:
Mirko Tůma, Jan Mrňák, Pavel Tahal
Žáci mladší - 1000m
Žákyně starší - 1750m
Žáci starší - 1750m
Dorostenky mladší - 2750m
Dorostenky starší - 3500m
Dorostenci mladší - 2750m
Dorostenci starší - 3500m
Ženy - 4500m
Muži - 5250m
Dorostenci mladší | |||
David Kukacka Martin Stríbrný Dan Hroník Patrik Kucera Marek Machác Tomáš Procházka Václav Diblík Václav Hodan Dan Omcirk Tomáš Mocek Martin Doležal Jan Vrdlovec Adam Rovnický Martin Seidl Adam Kolár Karel Bríza Martin Šuma Miroslav Rainhold Michal Táborík |
SK Rover VK Smíchov AC Sparta Praha VK Blesk SK Zlíchov VK Smíchov VK Smíchov VK Smíchov VK Smíchov VK Smíchov AC Sparta Praha KVS DGP VK Blesk AC Sparta Praha KVS AC Sparta Praha Tucníci |
1992 1992 1992 1993 1993 1993 1992 1992 1992 1992 1992 1993 1994 1994 1993 1994 1994 1992 1994 |
0:12:57 0:13:48 0:13:59 0:14:03 0:14:32 0:14:44 0:14:55 0:14:56 0:15:03 0:15:34 0:15:36 0:16:00 0:16:37 0:17:21 0:17:22 0:17:27 0:17:35 0:19:07 0:22:47 |
Dorostenci starší | |||
Milan Prouza Jonáš Vojtech Adam Kapa Jirí Petrák Jan Šus Ondrej Uzdar Martin Šára Petr Jadrný Jakub Horváth Jakub Moravec Jakub Klinger David Böhm David Pištecký Pavel Novák Martin Hájek Vít Pištecký František Pražma Tomáš Andrle |
SC Radotín Triski Horní Pocernic VK Smíchov SK Zlíchov Novis Praha 9 USK Praha VK Smíchov VK Smíchov VK Smíchov SK Zlíchov SK Zlíchov Sokol Pražský VK Smíchov AC Sparta Praha Sokol Pražský VK Smíchov SK Zlíchov |
1990 1989 1989 1991 1990 1990 1990 1989 1990 1989 1990 1989 1991 1991 1991 1989 1991 1991 |
0:15:03 0:15:05 0:15:07 0:15:23 0:15:33 0:16:20 0:17:35 0:17:43 0:17:49 0:18:10 0:19:02 0:19:07 0:19:09 0:19:12 0:19:13 0:19:36 0:20:38 0:22:52 |
Dorostenky mladší | |||
Markéta Sušánková Svetla Zajícková Barbora Uchytilová Monika Ludmilová Bára Kremželoková Sandra Michálková |
USK Praha SK Rover VK Blesk VK Blesk VK Blesk Tucníci |
1992 1994 1993 1994 1994 1994 |
0:15:47 0:16:13 0:16:26 0:18:20 0:20:06 0:22:51 |
Dorostenky starší | |||
Denisa Platilová Jana Mládková Lucie Procházková |
Triski Horní Pocernic Sokol Pražský SK Zlíchov |
1990 1991 1989 |
0:18:16 0:19:13 0:23:21 |
Muži | |||
Pavel Brican Michal Rouha Tomáš Rychecký Jacícek Tarantule Jirí Mládek Víta Vondra Petr Náprstek Libor Dvorák Pavel Richter Petr Polívka Olín Pavel Ondrácek Meloun Ivo Hasal Suchan Jan Uchytil Dufíno Karel Muzika Karel Mocek Michal Cígler Vladimír Tománek Martin Kraml Štepán Kroupa Jaromír Doležal Michal Markup Jan Šiml Stoupícek Jakub Houska David Poduška Stára Vojta Pištecký Michal Štepánek Jan Imlauf Standa Rajnyš Tomáš Mähring Kadlecek František Kolár Alois Seckár Cáp |
FTVS AVC Praha HH Smíchov DGP DGP Sokol Pražský DGP DGP DGP DGP DGP DGP VK Smíchov DGP Novis DGP MCC DGP MMM Breznice VK Smíchov DGP AVC Praha SK Zlíchov Medicína Praha Sabzo TragEd team Novis DGP VK Smíchov VK Smíchov DGP Sokol Pražský TragEd team VK Smíchov DGP SK Zlíchov DGP Kopec VK Smíchov DGP |
1983 1962 1966 1988 1985 1988 1979 1979 1957 1966 1963 1977 1955 1972 1978 1986 1968 1980 1980 1988 1975 1956 1977 1975 1957 1986 1967 1976 1987 1988 1970 1988 1980 1988 1955 1987 1975 1981 1988 1966 |
0:22:23 0:23:15 0:23:17 0:23:38 0:23:49 0:23:54 0:24:03 0:24:06 0:24:08 0:24:29 0:25:03 0:25:06 0:25:10 0:25:12 0:25:17 0:25:29 0:25:33 0:25:40 0:25:45 0:25:57 0:26:03 0:26:07 0:26:46 0:26:50 0:26:51 0:27:30 0:27:46 0:28:01 0:28:11 0:28:13 0:28:28 0:28:48 0:29:18 0:29:27 0:29:31 0:29:38 0:30:20 0:32:09 0:34:44 0:35:25 |
Žáci mladší | |||
Radek Šuma |
KVS |
1999 |
0:06:33 |
Žáci starší | |||
Adam Semian Martin Petrák Jirí Kucera Tomáš Veselý Matej Selucký Ondrej Uchytil Ivan Machác Jaroslav Hellebrand Tomáš Plašil Jakub Rainhold Jakub Behunek Lukáš Klouda |
VK Smíchov SK Zlíchov VK Smíchov AC Sparta Praha VK Blesk VK Blesk VK Smíchov AC Sparta Praha AC Sparta Praha AC Sparta Praha Tucníci |
1995 1996 1996 1996 1996 1997 1996 1996 1995 1997 1997 1996 |
0:09:10 0:10:19 0:10:21 0:10:25 0:10:48 0:10:49 0:11:04 0:11:11 0:13:31 0:16:59 0:17:01 0:17:03 |
Žákyne starší | |||
Daniela Brízová Klára Vožnílková Kristýna Hodanová Veronika Táboríková |
AC Sparta Praha AC Sparta Praha VK Smíchov Tucníci |
1996 1996 1996 1996 |
0:10:41 0:11:20 0:11:38 0:13:19 |
Ženy | |||
Vendula Trnková Káca Kája Polívková Lucka Pamela Renca Marie Žócková Eliška Katerina Nacházelová Jana Klára Ballová Pifí Tana Michala Cadová Evžen Eliška Merunková Gabriela Uchytilová |
Sport Prestiž DGP DGP DGP DGP DGP Sokol Pražský DGP VK Smíchov DGP UK Praha DGP DGP SK Zlíchov SK Zlíchov DGP |
1983 1980 1964 1984 1982 1975 1988 1978 1984 1983 1983 1979 1981 1984 1977 1983 1968 |
0:20:24 0:23:34 0:24:21 0:25:02 0:25:49 0:26:24 0:26:28 0:27:17 0:27:28 0:27:52 0:28:17 0:29:10 0:29:45 0:30:08 0:31:43 0:32:41 0:35:01 |